O nas

Gospodarstwo Agroturystyczne Zielony Kot znajduje się w miejscowości Lipusz, w bliskim sąsiedztwie malowniczo położonych szlaków kajakowych, rowerowych oraz pieszych. Oferujemy zakwaterowanie w starym domu z lat 50tych, po gruntownej przebudowie i modernizacji (ukończenie prac w 2016 roku).

Charakter wiejskiego domu

Charakter wiejskiego domu , jak również ciepłą i przytulną atmosferę dawnego domostwa przypominają odkryte stare cegły, drewniane drzwi i jasna kuchnia. Przed gospodarstwem rozpościera się piękna łąka, na końcu której płynie rzeka Wda. Do dyspozycji gości jest podwórko na potrzeby gier i zabaw (badminton, krykiet), miejsce na ognisko oraz wiata wypoczynkowa.

Oferujemy państwu

Gospodarze prowadzą na miejscu warsztaty ceramiczne wraz z wypałem Państwa prac, warsztaty szycia misiów oraz animację teatralną. Oferta jest dostępna odpłatnie po indywidualnym ustaleniu terminu (minimum 4 osoby w grupie).
Oferujemy Państwu:

– pokoje noclegowe na łączną liczbę 16 osób, pokoje 2, 3 i 4 osobowe, z łazienką,
– kuchnia i jadalnia z możliwością przyrządzania własnych posiłków,
– możliwość korzystania z sali warsztatowej o powierzchni 55m2 z rzutnikiem  (za dodatkową opłatą, przy grupach zorganizowanych liczących powyżej 12 osób sala jest wliczona w cenę noclegu),
– uczestnictwo w warsztatach ceramicznych, teatralnych , przyrodniczych, ekologicznych (organizowanie warsztatów za dodatkową opłatą i z wcześniej ustalonym terminem).
Do dyspozycji gości jest podwórko na potrzeby gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz miejscem na ognisko.
Ofertę naszą kierujemy do zorganizowanych grup oraz rodzin z dziećmi.

Masz ochotę wypocząć w naszym gospodarstwie?
Potrzebujesz oddalić się od miejskiego zgiełku?

Zarezerwuj swój pobyt