Oferta

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę Kreatywnej Akademii w GA Zielony Kot. Harmonogram pobytu będzie układany z wybranej listy zajęć dostępnych w naszym Gospodarstwie.

Kreatywna Akademia w Gospodarstwie Zielony Kot

Celem naszych zajęć jest doskonalenie umiejętności manualnych, pracy w grupie, autoprezentacji oraz myślenia abstrakcyjnego. Aby osiągnąć nasz cel zapewniamy podopiecznym podczas zajęć przyjazną atmosferę prowadzącą przez zabawę do nauki wcześniej założonego celu.

Sprawdź wolne terminy

Pokoje

Oferujemy Państwu:

  • pokoje noclegowe na łączną liczbę  16 osób, pokoje 2, 3 i 4 osobowe, z łazienką,
  • kuchnia i jadalnia z możliwością przyrządzania własnych posiłków,
  • możliwość korzystania z sali warsztatowej o powierzchni 55m2 z rzutnikiem  (za dodatkową opłatą, przy grupach zorganizowanych liczących powyżej 12 osób sala jest wliczona w cenę noclegu),
  • uczestnictwo w warsztatach ceramicznych, teatralnych , przyrodniczych, ekologicznych (organizowanie warsztatów za dodatkową opłatą i z wcześniej ustalonym terminem)
  • do dyspozycji gości jest podwórko na potrzeby gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz miejscem na ognisko. Ofertę naszą kierujemy do zorganizowanych grup oraz rodzin z dziećmi.

Cennik

Cena do 3 nocy Cena 4 i więcej  nocy
Pokój 4-osobowy 320zł/dzień 280zł/dzień
Pokój 3-osobowy 260zł/dzień 220zł/dzień
Pokój 2-osobowy 200zł/dzień 180zł/dzień
Pokój 1-osobowy 160zł/dzień 120zł/dzień

Dane konta do wpłaty opłaty rezerwacyjnej, zadatku: Daniel Ebertowski; Lipusz ul. Derdowskiego 4; MBank 53 1140 2004 0000 3602 6972 0031

Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.

Zajęcia manualne

Zajęcia z gliny jak zwykle były zaskoczeniem dla nas jako prowadzących, ale też dla samych uczestników. Miała powstać ceramiczna mydelniczka, a powstała rzeźba konia, miały być kominki do świeczek, a wyszły miseczki.

Zajęcia teatralne

Szyją pacynki, projektują misie, lepią rzeźby z gliny. A wieczorem czas na spektakl teatralny! Gospodarze Daniel i Asia wraz z gośćmi : rodzicami i dziećmi przygotowują scenografię teatralną. Jak już wszystko jest gotowe dzieci zaczynają przedstawienie teatralne.Wolny czas można miło spędzić, także przy kalamburach lub wcielając się w rolę detektywa przy grze planszowej Scotland Yard.

Lista zajęć

Misie – zadaniem jest napełnienie pustego misia watą sylikonową, zszycie, przyszycie guzików (oczy, nos itd.) oraz zaprojektowanie i wykonanie ubioru.
Czas zajęć do 1h 30 min. Cena 220 zł (grupa do 4 osób), każda kolejna osoba 60 zł

Ceramika

Opcja A   Lepienie w glinie własnych wyrobów – miseczka, kubeczek, drobne przedmioty oraz ozdabianie ich pieczątkami, wzorkami. Cena obejmuje : prowadzenie zajęć pod okiem instruktora, niezbędne narzędzie i materiały, dwa wypały ceramiki, szkliwienie szkliwem transparentnym przez instruktora. Czas zajęć do 1h 30 min. Cena 440 zł (grupa do 4 osób), każda kolejna osoba 120 zł 

Opcja B   Malowanie angobami lub ceramicznymi pastelami gotowych biskwitów, szkliwienie. Cena obejmuje przygotowanie biskwitów, prowadzenie zajęć malowania i szkliwienia pod okiem instruktora, niezbędne materiały i narzędzia, wypał ceramiki.
Czas zajęć do 1h 30 min. Cena 340 zł (grupa do 4 osób), każda kolejna osoba 90 zł 

Design na co dzień – zaprojektowanie i wykonanie wzoru własnego kubka ceramicznego. Cena obejmuje prowadzenie zajęć pod okiem instruktora, materiały i narzędzia niezbędne do przeprowadzenia zajęć oraz wypiek kubeczka. Kubeczki gotowe następnego dnia
Czas zajęć do 1h 30 min. Cena 220 zł (grupa do 4 osób), każda kolejna osoba 60 zł

Zajęcia prowadzone są po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny oraz przy minimum 3 osobach . Organizatorem zajęć jest fundacja Republika Marzeń. 

Zgłoszenia i zapytania do instruktora pod nr tel 605045544 – Joanna Sawicka

Masz ochotę wypocząć w naszym gospodarstwie?
Potrzebujesz oddalić się od miejskiego zgiełku?

Sprawdź naszą ofertę