Oferta

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę Kreatywnej Akademii w GA Zielony Kot. Harmonogram pobytu będzie układany z wybranej listy zajęć dostępnych w naszym Gospodarstwie.

Kreatywna Akademia w Gospodarstwie Zielony Kot

Celem naszych zajęć jest doskonalenie umiejętności manualnych, pracy w grupie, autoprezentacji oraz myślenia abstrakcyjnego. Aby osiągnąć nasz cel zapewniamy podopiecznym podczas zajęć przyjazną atmosferę prowadzącą przez zabawę do nauki wcześniej założonego celu.

Sprawdź wolne terminy

Pokoje

Oferujemy Państwu:

  • pokoje noclegowe na łączną liczbę 20 osób, pokoje 2, 3 i 4 osobowe, z łazienką,
  • kuchnia i jadalnia z możliwością przyrządzania własnych posiłków,
  • możliwość korzystania z sali warsztatowej o powierzchni 55m2 z rzutnikiem  (za dodatkową opłatą, przy grupach zorganizowanych liczących powyżej 12 osób sala jest wliczona w cenę noclegu),
  • uczestnictwo w warsztatach ceramicznych, teatralnych , przyrodniczych, ekologicznych (organizowanie warsztatów za dodatkową opłatą i z wcześniej ustalonym terminem)
  • do dyspozycji gości jest podwórko na potrzeby gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz miejscem na ognisko.Ofertę naszą kierujemy do zorganizowanych grup oraz rodzin z dziećmi.

Cennik

Cena do 4 noclegów Cena na minimum 4 noclegi
Pokój 4-osobowy 300zł/dzień 280zł/dzień
Pokój 3-osobowy 240zł/dzień 225zł/dzień
Pokój 2-osobowy 180zł/dzień 160zł/dzień
Pokój 1-osobowy 120zł/dzień 100zł/dzień

Możliwość wynajmu obiektu na wyłączność na potrzeby zorganizowanej grupy do 21 osób. Przykładowy cena za noc przy pobycie powyżej 3 nocy, dla grupy do 12 osób 1200,00 zł, każda kolejna osoba od 12 do 21 dodatkowy koszt 90,00 zł.
Dane konta do wpłaty opłaty rezerwacyjnej, zadatku: Daniel Ebertowski; Lipusz ul. Derdowskiego 4; MBank 53 1140 2004 0000 3602 6972 0031

Zajęcia manualne

Zajęcia z gliny jak zwykle były zaskoczeniem dla nas jako prowadzących, ale też dla samych uczestników. Miała powstać ceramiczna mydelniczka, a powstała rzeźba konia, miały być kominki do świeczek, a wyszły miseczki.

Zajęcia teatralne

Szyją pacynki, projektują misie, lepią rzeźby z gliny. A wieczorem czas na spektakl teatralny! Gospodarze Daniel i Asia wraz z gośćmi : rodzicami i dziećmi przygotowują scenografię teatralną. Jak już wszystko jest gotowe dzieci zaczynają przedstawienie teatralne.Wolny czas można miło spędzić, także przy kalamburach lub wcielając się w rolę detektywa przy grze planszowej Scotland Yard.

Lista zajęć

Misie – zadaniem jest napełnienie pustego misia watą sylikonową, zszycie, przyszycie guzików (oczy, nos itd.) oraz zaprojektowanie i wykonanie ubioru.
Czas zajęć do 2godz. Cena 240 zł (grupa do 6 osób)

Zajęcia teatralne – zapoznanie się z technikami prezentacji oraz pracy w grupie podczas wspólnych ćwiczeń, praca nad przedstawieniem.
Czas zajęć do 1,30 godz. Cena 200 zł (grupa do 6 osób)

Ceramika – lepieni w glinie własnych wyrobów ozdobnych.
Czas zajęć do 2godz. Cena 330 zł (grupa do 6 osób)

Design na co dzień – zaprojektowanie i wykonanie wzoru własnego kubka ceramicznego.
Czas zajęć do 2godz. Cena 300 zł (grupa do 6 osób)

Masa solna – przygotowanie masy solnej, lepienie prac oraz malowanie.
Czas zajęć do 2godz. Cena 240 zł (grupa do 6 osób)

Masz ochotę wypocząć w naszym gospodarstwie?
Potrzebujesz oddalić się od miejskiego zgiełku?

Sprawdź naszą ofertę