Oferta

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę Kreatywnej Akademii w GA Zielony Kot. Harmonogram pobytu będzie układany z wybranej listy zajęć dostępnych w naszym Gospodarstwie.

Kreatywna Akademia w Gospodarstwie Zielony Kot

Celem naszych zajęć jest doskonalenie umiejętności manualnych, pracy w grupie, autoprezentacji oraz myślenia abstrakcyjnego. Aby osiągnąć nasz cel zapewniamy podopiecznym podczas zajęć przyjazną atmosferę prowadzącą przez zabawę do nauki wcześniej założonego celu.

Sprawdź wolne terminy

Pokoje

Oferujemy Państwu:

  • pokoje noclegowe na łączną liczbę 20 osób, pokoje 2, 3 i 4 osobowe, z łazienką,
  • kuchnia i jadalnia z możliwością przyrządzania własnych posiłków,
  • możliwość korzystania z sali warsztatowej o powierzchni 55m2 z rzutnikiem  (za dodatkową opłatą, przy grupach zorganizowanych liczących powyżej 12 osób sala jest wliczona w cenę noclegu),
  • uczestnictwo w warsztatach ceramicznych, teatralnych , przyrodniczych, ekologicznych (organizowanie warsztatów za dodatkową opłatą i z wcześniej ustalonym terminem)
  • do dyspozycji gości jest podwórko na potrzeby gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz miejscem na ognisko.Ofertę naszą kierujemy do zorganizowanych grup oraz rodzin z dziećmi.

Cennik

Cena do 4 noclegów Cena na minimum 4 noclegi
Pokój 4-osobowy 260zł/dzień 220zł/dzień
Pokój 3-osobowy 200zł/dzień 180zł/dzień
Pokój 2-osobowy 150zł/dzień 120zł/dzień
Pokój 1-osobowy 120zł/dzień 100zł/dzień

Możliwość wynajmu obiektu na wyłączność na potrzeby zorganizowanej grupy (min 12, max liczba osób 23) Cena 70zł/osoba/noc.
Dane konta do wpłaty opłaty rezerwacyjnej, zadatku: Daniel Ebertowski; Lipusz ul. Derdowskiego 4; MBank 53 1140 2004 0000 3602 6972 0031

Zajęcia manualne

Podczas zajęć uczstnicy uczą się skupienia i cierpliwości. Ugniatanie, szycie i wałkowanie miękkich materiałów zaspokaja naturalne potrzeby człowieka. Rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, ekspresję plastyczną.
Opracowaliśmy siedem typów zajęć manualnych: igła i nitka – szycie misiów lub pacynek, cukiernicze – pieczenie ciastek, plastyczne – scenografia teatralna, ceramiczne – malowanie kubków oraz lepienie w glinie lub masie solnej.

Zajęcia teatralne

Uczestnicy warsztatu na bazie własnych doświadczeń z naturą oraz odbytych zajęć w szkole przystąpią do realizacji warsztatów improwizacji teatralnej prowadzoną metodą dramy pedagogicznej. Warsztaty te stwarzają dla uczestników przestrzeń do twórczej interpretacji zadanego tematu. Stosując metodę Augusto Boala teatr formy, uczestnicy dzielą się na grupy, w których ustala wspólny scenariusz oparty na własnym. Następnie wcielają się w poszczególne postaci wymyślone przez siebie i odgrywają krótką formę teatralną.

Zajęcia terenowe

Warsztat hydrobiologiczny – ocena stanu fizyko-chemicznego wody w zbiorniku wodnym: badanie parametrów chem. – fiz. wody, samodzielne pobieranie prób biologicznych z wody, ocena przejrzystości wody. Opcjonalnie: porównanie warunków fizyko-chemicznych wody i bioróżnorodności w dwóch rodzajach zbiorników wodnych: rzek i jezior.
Profil zajęć dopasowywany jest do pory roku i warunków pogodowych w myśl zasady: nie ma złej pogody – jest tylko nieodpowiedni ubiór!

Lista zajęć

Misie – zadaniem jest napełnienie pustego misia watą sylikonową, zszycie, przyszycie guzików (oczy, nos itd.) oraz zaprojektowanie i wykonanie ubioru.
Czas zajęć do 2godz. Cena 25 zł

Pacynki – uczestnik otrzymuje skarpetkę przyszywa oczy i tworzy wybraną przez siebie postać z bajki.
Czas zajęć do 2godz.Cena 25 zł

Zajęcia teatralne – zapoznanie się z technikami prezentacji oraz pracy w grupie podczas wspólnych ćwiczeń, praca nad przedstawieniem.
Czas zajęć do 4godz. Cena 20 zł

Ceramika – lepieni w glinie własnych wyrobów ozdobnych.
Czas zajęć do 2godz. Cena 30 zł (plus koszt wypału prac)

Design na co dzień – zaprojektowanie i wykonanie wzoru własnego kubka ceramicznego.
Czas zajęć do 2godz. Cena 30 zł

Cukiernicze – przygotowanie owsianych ciastek na własny podwieczorek.
Czas zajęć do 2godz. Cena 18 zł

Masz ochotę wypocząć w naszym gospodarstwie?
Potrzebujesz oddalić się od miejskiego zgiełku?

Sprawdź naszą ofertę